Tłoczenie w skórze

Oferowana usługa tłoczenia w skórze jest najczęściej wykorzystywana w celu trwałego znakowania skóry oraz materiałów skóropodobnych. Powyższa metoda pozwala sporo zaoszczędzić jeśli planujemy tłoczenie większej ilości materiałów. Zaletą tego rozwiązania jest to, że znakowane produkty można wzbogacić złotym, srebrnym lub innym kolorem, co znacznie zwiększa ich atrakcyjność wizualną.

Techniki i istotne parametry tłoczenia w skórze

Zazwyczaj wykorzystuje się trzy podstawowe rodzaje tłoczeń. W celu osiągniecia określonego motywu, najpierw drukuje się go pod naciskiem prasy, a dopiero później nanosi się farbę na skórę. Drugim sposobem jest wykorzystanie folii złotej lub srebrnej, trzecim natomiast tłoczenie kolorem (farba tłoczona przez folię). Uzyskany efekt tłoczenia w skórze zależy od kilku czynników: siły nacisku, wilgotności materiału oraz temperatury, w której wykonywane jest tłoczenie. Realizując nasze zmówienia, dbamy o to, aby było one przeprowadzane w optymalnych warunkach.

Zastosowanie tłoczenia w skórze

Bez dwóch zdań, tłoczenie w skórze to znakomity sposób na zdobienie kalendarzy, teczek, portfeli lub innych artykułów reklamowych wykonanych ze skóry. Specjaliści z naszej pracowni zrobią dla Ciebie odpowiednie tłoczenie profesjonalnie i szybko, tak aby w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Tłoczenie w skórze realizowane we współpracy z nami to pewność doskonałego odwzorowania grafiki oraz wyjątkowo trwałego efektu. Nie ulega wątpliwości, że artykuły wzbogacone tłoczeniami w skórze zyskują na elegancji, dzięki czemu stanowią znakomity sposób na sprawienie nietuzinkowego prezentu.

Tłoczenie w skórze zgodne z oczekiwaniami Klientów

Cenimy czas współpracujących z nami osób, dlatego powierzone nam zadania wykonujemy najszybciej jak to możliwe. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności. Duże udogodnienie stanowi fakt, że tłoczenie w skórze może być wykonywane w oparciu o projekt przedstawiony przez klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zdobytemu w toku działalności firmy, jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować każdy szczegół. Gwarantujemy, że szybkość realizacji usługi oraz jakość wykonania tłoczenia zrobi na Tobie pozytywne wrażenie.