Szukasz pomysłu na swoją reklamę - skontaktuj się z nami...

Gadżety reklamowe i promocyjne

Specjalnie dla Państwa, spośród tysięcy gadżetów dostępnych na rynku, wyselekcjonowaliśmy najatrakcyjniejsze naszym zdaniem pozycje. Jeśli jednak nie znajdą tu Państwo interesującego produktu - prosimy o zapoznanie się z katalogami lub kontakt.

Wszystkie podane ceny są wartościami netto i mają charakter wyłącznie orientacyjny, nie zawierają kosztów znakowania. Prosimy o przesłanie zapytania ofertowego w celu dokonania wyceny.

Gadżety reklamowe i promocyjne

Ciekawym elementem oferty Pracowni AD Reklama są artykuły reklamowe dla firm. Asortyment tej kategorii produktów składa się wyłącznie z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych propozycji na rynku. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię gadżetu, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub do zapoznania się naszymi katalogami.

Świetna promocja firm

Proponowane artykuły promocyjne dla firm to doskonały sposób na promocję swojej firmy lub marki. Najczęściej są to przedmioty codziennego użytku, więc sprawdzą się one przy wielu rozmaitych okazjach. Jeśli masz swoje stoisko na targach lub planujesz event branżowy, z pewnością warto abyś skorzystał z oryginalnych artykułów reklamowych dla firm oferowanych przez Pracownię AD Reklama.

Indywidualna wycena

Ceny oferowanych artykułów promocyjnych dla firm są orientacyjne i nie zawierają kosztów znakowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile wyniesie całkowity koszt realizacji Twojego zamówienia, zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego.