Druk na PCV

Możliwości drukarskie naszej pracowni są wyjątkowo duże. Dysponujemy świetnie wyposażonym parkiem maszynowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone zadanie. Interesującą usługą znajdującą się w naszej ofercie jest druk na pleksi, PCV, HIPS i PET. Obrazy uzyskane tą metodą świetnie się prezentują oraz posiadają unikalny charakter. Nie ulega wątpliwości, że pleksi to nowoczesny materiał, pozwalający na osiągnięcie nadruku wysokiej jakości.

Oferowany druk na pleksi jest wyjątkowo atrakcyjny cenowo w przypadku dużych nakładów. Dzięki temu, stanowi on znakomitą alternatywę dla druku cyfrowego. Przygotowana przez nas oferta, z pewnością spełni oczekiwania firm zajmujących się produkcją systemów wstawienniczych oraz materiałów POS, dla których priorytetem jest oszczędność kosztów. Niewątpliwą zaletą druku na pleksi jest również możliwość uzyskania koloru oraz wzoru zgodnego ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Wykorzystując specjalistyczny sprzęt oraz bazując na naszym bogatym doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać druk na pleksi ściśle dopasowany do potrzeb Klientów. Współpracując z nami, uzyskasz wydruki o różnym stopniu połysku, transparentności oraz przepuszczalności dla światła. Druk na pleksi to metoda o wyjątkowo szerokim zakresie zastosowań. Jeśli planujesz wydruk dużych lub nietypowych formatów, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.