Balony reklamowe

Wysokiej jakości polskie balony lateksowe wykonane z bardzo dobrej jakości tworzywa o żywej kolorystyce i dużej wytrzymałości. Zachowują swój kształt i nie tracą kolorów długi czas po napompowaniu. Posiadają długą końcówkę, co umożliwia łatwe i skuteczne zawiązanie balonu lub przymocowanie do patyczka z koszyczkiem, co ma ogromne znaczenie w czasie imprez plenerowych. Balony z nadrukiem doskonale sprawdzą się jako reklama dla Twojej firmy. Nadruk może być wykonany technologią Laserprint (CMYK z możliwością rozszerzenia o 4 dodatkowe kolory) lub technologią sitodruku ( do 8 kolorów ).

STANDARDOWE

Balonami standardowymi nazywamy balony lateksowe o regularnym kształcie. Balony te są idealne do tworzenia dekoracji oraz promocji firmy. Balony standardowe dzielimy na balony o kolorystyce standardowej, metalizowanej oraz perłowej. Wszystkie występują w rozmiarach EV13, EV23, EV27 oraz EV30. Rzeczywiste wielkości balonów mierzone w centymetrach po całkowitym napompowaniu balonu można znaleźć powyżej. Różnicą pomiędzy balonami standardowymi a balonami metalizowanymi jest to, że balony metalizowane są sztywniejsze ze względu na metaliczny pigment i wydają się mniejsze po napompowaniu.

Metaliczne

Perłowe

KRYSTALICZNE

Balonami krystalicznymi nazywamy balony przeźroczyste. Tak jak balony standardowe idealnie nadają się pod nadruk jak i pod dekorację. Balony krystaliczne występują w rozmiarze EV27 oraz EV30.

AKCESORIA