Tampodruk

Do pokrywania farbą powierzchni niepłaskich często stosuje się tampodruk. Jest to metoda, która sprawdzi się świetnie w przypadku długopisów, kubków, piłek oraz wielu innych przedmiotów o nieregularnym kształcie.

Powyższa technika wymaga odpowiednio przygotowanej maszyny wraz z matrycą. Farba drukarska jest nanoszona przy wykorzystaniu miękkiego, gładkiego stempla. Efektem jest trwałe znakowanie specyficznych przedmiotów o nieregularnych powierzchniach. Bez wątpienia, tampodruk należy do bardzo uniwersalnych metod nanoszenia farby. Zakres przedmiotów, na których można go zastosować jest naprawdę szeroki. Dużą zaletę stanowi fakt, że powyższa technika sprawdzi się również na szkle, drewnie, metalu oraz tworzywach sztucznych.

Realizując swoje zamówienie w Pracowni Reklamy AD zlokalizowanej na obszarze miasta Kraków, masz pewność że zostanie ono wykonane rzetelnie, z dużą dbałością o szczegóły. Tampodruk to technika charakteryzują się wysoką precyzją znakowania. Dzięki temu, grafiki nanoszone na tak małe przedmioty jak długopisy i breloczki świetnie się prezentują i przez długi czas pozostają czytelne.

Cena tampodruku jest bardzo przystępna, z powodzeniem można go wykorzystać zarówno w przypadku małych, jak i dużych nakładów. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w obsłudze tamponiarek, dzięki temu czas realizacji zamówienia ulega znacznemu skróceniu. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług spotkasz się z profesjonalną obsługą, a jakość znakowania będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca.