Cyfrowy druk UV

Druk cyfrowy UV to metoda bezpośredniego znakowania, która polega na drukowaniu obrazu w pełnym kolorze z pamięci komputera na powierzchnię produktu. Umożliwia to niemal fotograficzne odwzorowanie projektu w wysokiej rozdzielczości do 1440 x 1200 dpi. Druk cyfrowy na gadżetach wykonywany jest farbami utwardzanymi promieniami UV (CMYK + biały) zapewniającymi intensywne kolory, doskonałe krycie oraz przyczepność do podłoża. Technologia umożliwia wykonanie nadruków niemożliwych do druku w typowych technikach jak sitodruk czy tampodruk. Dużą zaletą oferowanego druku na tworzywach w technologii UV jest brak konieczności wykonywania kosztownych matryc oraz możliwość druku w pełnym kolorze już od kilku sztuk.

Możliwości druku cyfrowego

Maksymalne, pole druku wynosi 30 x 42 cm, maksymalna wysokość przedmiotów 15 cm. Dzięki zastosowaniu białych tuszy, istnieje możliwość wykonania nadruku również na ciemnych i bezbarwnych powierzchniach. Druk cyfrowy na gadżetach w technologii UV stosuje się na różnego rodzaju podłoża. Do najpopularniejszych należą: akryl, pianki pvc, poliwęglan, poliester, laminaty, skóra, oprawy skóropodobne, drewno, płótno, ceramika, szkło, stal, aluminium.

Trwały druk na tworzywach

Realizując druk cyfrowy na gadżetach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dajemy naszym Klientom pewność, że jego jakość i trwałość spełni ich oczekiwania. Oprócz tego, że nadruk świetnie się prezentuje, jest także bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Jego doskonały wygląd nie ulega pogorszeniu po wpływem wilgoci, promieni słonecznych, czy wody. Jeśli chcesz, aby druk na tworzywach został wykonany starannie i rzetelnie, skorzystaj z naszej oferty.

Zalety stosowania druku cyfrowego UV:

  •    Pełna gama kolorystyczna ( FULL COLOR ) wykonywanych nadruków.
  •    Niskie koszty nadruku nawet przy niewielkim nakładzie.
  •    Metoda ta nie wymaga długiego procesu produkcyjnego.
  •    Powstały nadruk dobrze przylega do podłoża.
  •    Nadruk jest odporny na czynniki zewnętrzne - nie wymaga suszenia.